"Смішний жарт". Богдан прокоментував петицію про відставку президента Зеленського

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Смішний жарт". Богдан прокоментував петицію про відставку президента Зеленського

Фото: скриншот з відео

Петиція набрала 25 тисяч підписів.

Петицію про відставку чинного глави держави Володимира Зеленського, яка набрала 25 тисяч підписів, в Адміністрації президента розглядають як жарт.

"Ми розцінюємо петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт", - сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1 глава АП Андрій Богдан.

За його словами, законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента. "Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента", - наголосив він.

Петиція свідчить про те, що є частина населення, яка не згодна з діями нового президента, вважає Богдан. "Ми будемо працювати, щоб таких людей стало менше. Підемо шляхом переконання, щоб вони стали нашими однодумцями", - наголосив він.

Як повідомлялося раніше, на сайті глави держави опублікована петиція про відставку президента України Володимира Зеленського. Петиція була зареєстрована на сайті глави держави 22 травня, і вже 23 травня, станом на 15-11, набрала 25 тисяч підписів. Автором є Максим Безрук. 

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Зеленський склав присягу президента України і офіційно очолив державу. Одразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Богдана
Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація