"Сміття та набір літер": Лозовой вибухнув жорсткою критикою на подання ГПУ щодо несплати податків

Депутат вважає, що Генпрокуратура займається політичним шантажем.

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання ГПУ щодо зняття недоторканності з нардепа Андрія Лозового. Рішенням визнано таку вимогу законною, але недостатньо обґрунтованою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Слідчі закидають Лозовому несплату податків на суму понад 1,8 млн гривень. За цієї статтею передбачено штраф, а головна мета кримінального переслідування – привчити заможних людей платити податки. Так заявив генпрокурор Юрій Луценко, який під час гострої дискусії продемонстрував роздруківку із Facebook Лозового, де той непристойними жестами реагує на подання про зняття з нього імунітету.

ВідеоПодання про зняття недоторканості з нардепа Лозового направили Парубію

Сам Лозовий подання серйозним документом не вважає. "Це не подання – це набір літер, це сміття, яке Луценко чіпляє на мене з метою політичного шантажу", - заявив нардеп. Також його обурила оцінка прокурорами вартості мощей, котрі задекларовані як цінність разом із старовинним хрестом, у якому вони зберігаються. "Це святотатство говорити про оцінки святих речей. Я закликаю вас вклонитися цим мощам і покаятися", - завернувся Лозовий до Луценка.

У минулі дні цього тижня регламентний комітет розглядав попередні подання ГПУ на депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого. Як і рішення щодо долі Лозового, комітет переадресував їх спікеру Парубію. Тож чи робити радикала простим смертним, має вирішити голосування в сесійній залі.

Залиште свій коментар