Соболєв пояснив причини інциденту з гранатою під Радою: Я "вибухнув"

Інцидент пов'язаний із виборами у Кривому Розі.

Сьогодні, 23 грудня, народний депутат України Єгор Соболєв прокоментував інцидент у Раді, коли він заявив про гранату.

"Це була не погроза. Це було попередження, якщо хочете - передбачення із розпачем та обуренням, що демонстративне нехтування правами людей обов'язково викличе насильство", - повідомив він у себе в Facebook.

Соболєв розповів, що передувало цьому.

"П'ять тижнів безуспішної боротьби за цивілізоване скасування фальсифікації виборів - найстрашнішого зла для будь-якої демократії. Суди не допомогли зупинити це зло, поліція - теж, ЦВК самі знаєте, Президент знову забув, що він гарант прав і свобод. І в парламенті нічого доброго не виходить", - пояснив він ситуацію із вборами у Кривому Розі.

"Люди їдуть півтисячі кілометрів, їдуть всю ніч, сподіваючись, що їхня присутність допоможе парламенту. Вибирають десять представників, які хочуть спостерігати за голосуванням. Голова фракції Самопоміч Олег Березюк за день пише листа апарату парламенту з проханням оформити цим десяти криворожанам перепустки. Вранці люди дзвонять: "Не пускають". Просимо депутата Павла Костенка піти розібратися. Охорона йому каже: "Ваш лист загубився". Приносимо копію. Відповідь: " Немає коменданта, що приймає рішення", - пояснює він.

Він зазначив, що у цей час "людей ганяють між під'їздами будинку парламенту.

"Ганяють гідних громадян. Волонтерів, бійців Кривбасу, які пішли на смерть. Я прошу заступника коменданта: "Хай люди почекають хоча б всередині". У першому під'їзді, перед постом охорони завжди чекають на перепустки. Відповідь: "Я не можу цього дозволити". Тут я вибухнув", - додає депутат.

За його словами, після ухвалення закону про вибори для Кривого Рогу депутат запропонує спікеру запровадити прості правила доступу людей до парламенту.

Нагадаємо, що у вівторок, 22 грудня, Єгор Соболєв намагався прорватися в Раду, погрожуючи охороні гранатою.

 

Про гранату.Це була не погроза. Це було попередження, якщо хочете - передбачення із розпачем та обуренням, що демонстр...

Опубликовано Єгором Соболєвом 22 декабря 2015 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: