Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соболєв розповів про "останню краплю", яка змусила "Самопоміч" вийти з коаліції

Коаліція зруйнувалася вже давно, наголосив нардеп.  

Парламентська фракція "Самопоміч" вийшла з коаліції, оскільки не може більше терпіти корупції. 

Про це заявив голова комітету з питань запобігання і протидії корупції, нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв, повідомляє Канал 24.

"Коаліція давно насправді зруйнувалася. Це почалося під час призначення генеральним прокурором Віктора Шокіна, коли ми були категорично проти, а наші тодішні партнери по коаліції "Європейська Україна" знайшли собі голоси в Опоблока і проголосували за. Таких рішень було багато: Конституція, бюджет, голова СБУ. Там, де ми казали ні, вони казали: ну добре ми домовилися з регіоналами і різними їхніми уламками", — зазначив він.

Він наголосив, що вагомим приводом для виходу з коаліції стала підтримка уряду Арсенія Яценюка президентською силою разом з "Опозиційним блоком".

"Останньої краплею — це насправді було величезне відро помиїв, які вилили на всю країну, на все суспільство, став фарс, коли фактично президентська сила разом з прем'єрською за підтримки тих самих уламків Партії регіонів і олігархічних депутатів зберегли уряд Арсенія Яценюка, імітуючи, що хочуть розібратися", — наголосив Соболєв.

Також він додав, що фракції набридло, що влада прикривається ними.

"Оскільки уряд давно переможений корупцією, ми не раз про це говорили, пропонували уряду як зупинити це. Для нас є неприйнятним бути фіговим листочком, яким вони прикривають свої крадіжки", — сказав він.

Водночас Соболєв додав, що "Самопоміч" готова у певних випадках голосувати разом з новою коаліцією.

"Якщо уряд чи коаліція запропонує рішення, яке збігається з нашим баченням, як укріплювати обороноздатність, або наближати державу до Європейського Союзу, то ми звісно віддамо всі голоси", — сказав нардеп.

Нагадаємо, 18 лютого, фракція партії "Самопоміч" оголосила про свій вихід із парламентської коаліціїУ фракції наголосили, що після провалу голосування за відставку уряду став очевидним "владний союз", до якого увійшли частина фракції БПП, "Народний фронт" та підконтрольні олігархам "уламки Партії Регіонів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції