Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соболєв заявляє, що його хочуть зняти з посади голови антикорупційного комітету

Йому вже знайшли заміну серед народних обранців у "Радикальній партії".

Нардеп від "Самопомочі" й один з організаторів протесту під Радою Єгор Соболєв заявляє, що його хочуть звільнити з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

Про це він написав у Facebook.

Мене хочуть звільнити з посади голови парламентського комітету з протидії корупції. Взагалі мені цим погрожують з весни...

Posted by Єгор Соболєв on Thursday, November 9, 2017

"Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову. Цю посаду пропонують представнику Олега Ляшка, щоб отримати голоси "Радикальної партії" для цієї операції", - розповів він.

Соболєв пояснив, що його хочуть усунути з посади через те, що він "заважає" призначенню аудитора Антикорупційного бюро, "за допомогою якого хочуть розправитися з командою Артема Ситника". Також він блокує "ідею Анатолія Матіоса (головного військового прокурора, - ред.) звільнити від обов'язку показувати свої статки та майно посадовців, що "виконують завдання в інтересах оборони та безпеки держави". Крім того, депутат, за його словами, домагається ухвалення закону про незалежний  Антикорупційний суд. 

Соболєв уточнив, що для його звільнення необхідно 226 голосів.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що його відомство може ініціювати зняття недоторканності з народного депутата України від "Самопомочі" Єгора Соболєва через побиття учасника АТО Ярослава Ходаківського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції