Соціологи повідомили про зміни у президентському рейтингу

Дата публікації
Перегляди
6107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи повідомили про зміни у президентському рейтингу

Фото: ТСН.ua

Юрій Бойко наздоганяє Володимира Зеленського.

Рейтинг чинного президента наблизився до показників лідера соціологічних опитувань лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. Згідно з даними опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова 19-25 грудня 2018 року, Петро Порошенко може розраховувати на 13,8%.

Тимошенко в першому турі виборів президента отримала б підтримку 16% українців, хто має намір голосувати.

Шоумен Володимир Зеленський - 8,8%, за кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка - 8,4%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 6,9%, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 6,8%.

Під час дослідження було опитано 2017 респондентів у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованого Криму та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Раніше соцгрупа "Рейтинг" повідомила, що лідерами президентського рейтингу є голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (20,8%), у трійці також шоумен Володимир Зеленський (13,4%), який напередодні заявив про намір йти в політику, і президент Петро Порошенко (11,1%).

Нагадаємо, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України. Відповідну постанову ЦВК ухвалила в ході засідання 27 грудня.

Наступна публікація