Соцмережі 24-річної депутатки Кошелєвої рясніють світлинами з вечірок

Дівчина, яка потрапила до списку партії як "волонтер", благочинній діяльності присвятила два дні.

Наймолодша депутатка новообраної Верховної ради Олена Кошелєва потрапила до топ списку Радикальної партії, як "безробітна волонтерка", саме так себе позиціонує дівчина, але волонтери харківського військового шпиталю ефектну брюнетку у себе не бачили, повідомили ТСН у медзакладі.

"Ніколи тут не було такої дівчини, ніколи я не чула про неї. Почала просто ходить і питати, хто така Олена, хто її знає, ніхто її не знає, ми її не знаємо, в нас у списку нашої волонтерської організації. Ми з другого травня тут знаходимося, кожен день без вихідних, такої людини немає і не було", - каже волонтер харківського шпиталю Ярина Чаговець.

На підтвердження слів Ярини Чаговець говорять і сторінки 24-річної депутатки в соціальних мережах. Дописи про її "волонтерську діяльність" тут з'явились лише двічі: 1 вересня в день коли телевізійники приїздили знімати про неї сюжет, і 5-го вересня, коли цей сюжет показували по телевізору. Тоді ж вона і потрапила до списку "Радикальної партії". Вся інша стрічка новин присвячена "гламуру", щоправда, багато фотографій з соцмереж зараз дівчина видалила.

В Інтернеті досі можна знайти резюме Олени, яку тепер вважають найзагадковішою депутаткою: рік тому вона шукала роботу і вказувала у резюме дві вищі освіти в Харківському національному університеті радіоелектроніки за спеціальністю "Економічна кібернетика" та Харківський національний технічний університет будівництва і архітектури за спеціальністю "Архітектура". А вже після їхнього закінчення Кошелєва працювала адміністратором одного з найдорожчих ресторанів Харкова.

Ефектна поява новообраної депутатки Верховної Ради Олени Кошелєвої спричинила справжній фурор серед інтернет-користувачів. Враження справили і дорогі речі красуні, і два охоронці, і незнання політичного устрою в Україні.

Волонтери харківського шпиталю бачили «колегу»-депутатку лише по телевізору

Волонтери харківського шпиталю бачили «колегу»-депутатку лише по телевізору

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація