Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соцопитування по-російськи: 93,1% кримчан обрали темряву, відкинувши енергоконтракт з Україною

Соціологи начебто ставили кримчанам два запитання, запевняючи, що тимчасові труднощі зі світлом триватимуть лише 3-4 місяці.

Кримчани не погодилися на енергоконтракт Києва - про це свідчать результати соцопитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, передає "РИА Новости". У новий контракт Київ хоче включити формулювання про те, що півострів є територією України. 

"93,1% кримчан не згодні на укладення контракту з українською стороною на постачання електроенергії до Криму і Севастополя, якщо в ньому буде вказано, що вони є частиною України. Підтримують цю пропозицію тільки 6,2%", - йдеться у звіті ВЦВГД.

31 грудня президент РФ Володимир Путін доручив провести соціологічне опитування населення в Криму та Севастополі, перш ніж укладати контракт на постачання електроенергії, повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак. 

Перше запитання: чи підтримуєте ви чи ні висновок комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде вказано, що Крим і Севастополь є частиною України. А другий: чи готові ви до тимчасових труднощів, пов'язаних з незначними перебоями енергопостачання протягом найближчих 3-4 місяців.

Примітно, що російські соціологи знали, як "проголосують" кримчани, навіть до проведення опитування.

Крим був повністю знеструмлений 22 листопада, коли через підрив опор вийшли з ладу всі чотири лінії електропередачі, що йдуть з материкової України. На півострові був введений режим НС, почали застосовуватися графіки аварійних відключень електрики. Ситуація дещо покращилася із запуском двох енергомостів з Краснодарського краю.

Росія запевняє, що може зробити Крим незалежним від української електроенергії вже навесні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції