Сьогодні повинні відновиться переговори контактної групи в Мінську

Дата публікації
Сьогодні повинні відновиться переговори контактної групи в Мінську

Леонід Кучма заявив, що переговори контактної групи по врегулюванню ситуації в Донбасі можуть відбутися в суботу

Учасники контактної групи (діалог представників самопроголошених "Донецької" і "Луганської республік" і влади України, за посередництва Росії та ОБСЄ) повинні були повернутися до переговорів вперше після різкого загострення.

Представники тристоронньої контактної групи по врегулюванню на Сході України готові відправитися в суботу в Мінськ для проведення нового раунду консультацій.

"Члени тристоронньої контактної групи готові завтра вирушити в Мінськ (республіка Білорусь), щоб провести ще один раунд консультацій та фіналізувати домовленості з підписантами мінського протоколу і мінського меморандуму від 5 і 9 вересня 2014 року, націлених на реалізацію мирного плану українського президента", - йдеться в тексті заяви групи, опублікованому на сайті ОБСЄ.

У п'ятницю 30 січня в Мінську планувалося провести чергову зустріч контактної групи з врегулювання ситуації на сході України. Однак у другій половині дня представники самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" заявили, що залишають Мінськ, так як представник Києва не приїхав на переговори. Учасники контактної групи (діалог представників самопроголошених "Донецької" і "Луганської республік" і влади України, за посередництва Росії та ОБСЄ) повинні були повернутися до переговорів вперше після різкого загострення, яке на початку січня відбулося в Донбасі.

Пізніше представник Києва на переговорах, екс-президент України Леонід Кучма заявив, що переговори контактної групи по врегулюванню ситуації в Донбасі можуть відбутися в суботу.

Наступна публікація