Сьогодні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ у форматі "нормандської четвірки"

Дата публікації
Сьогодні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ у форматі "нормандської четвірки"

У понеділок на зустрічі в Берліні зберуться міністри всіх чотирьох країн

Формат "нормандської четвірки" сформувався після зустрічі у Франції влітку 2014 року.

Міністри закордонних справ країн так званої "нормандської четвірки" у понеділок обговорять на зустрічі в Берліні ситуацію на сході України, повідомляє РІА Новини з посиланням на МЗС ФРН.

Формат "нормандської четвірки" сформувався після зустрічі у Франції влітку 2014 року. Шостого червня в Нормандії на урочистостях з нагоди 70-річчя висадки військ союзників пройшов ряд зустрічей з участю президентів Росії, Франції, Німеччини та України. Після цього учасники нормандської зустрічі провели кілька раундів переговорів на вищому рівні, так і на рівні глав МЗС.

у понеділок на зустрічі В Берліні зберуться міністри всіх чотирьох країн. Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер у гостьовій резиденції на віллі Борзиг прийме главу МЗС Росії Сергія Лаврова, міністра закордонних справ Франції Лорана Фабіуса і колегу з України Павла Клімкіна.

Крім інформації про ситуацію в кризовому регіоні журналісти чекають підтвердження зустрічі в Астані на вищому рівні в тому ж форматі.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що "нормандська четвірка" не може домовитись щодо зустрічі в Астані по ситуації на Донбасі

Наступна публікація