Перейти до змісту
Сьогодні вночі два російські полки будуть брати штурмом аеропорт у Донецьку - комбат "ОУН"

Сьогодні вночі два російські полки будуть брати штурмом аеропорт у Донецьку - комбат "ОУН"

Російські війська ніби перейшли кордон через ділянку, яку не контролюють українські прикордонники.

На територію України з боку Росії через неконтрольовану нашими військами частину кордону зайшов 45-й полк ВДВ "Кубінка" з Підмосков'я та 137-й десантно-штурмовий полк з Рязані.

Про це в ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua розповів командир добровольчого батальйону "ОУН" Борис Гуменюк.

За його даними, цієї ночі російські війська збираються штурмувати Донецький аеропорт.

"Добровольчі батальйони не так тісно взаємодіють зі штабом АТО і Генеральним штабом, чого б хотілося. Проте кожний підрозділ має свою розвідку. До нас надійшла така інформація з трьох різних джерел. Одне з них перебуває на території Росії, друге - в "ДНР" і третім джерелом є українські спецслужби. Так чи інакше, з певною долею вірогідності ця інформація підтверджується", - заявив командир батальйону"ОУН".

При цьому Борис Гуменюк додав, що візуально його військові не бачать якогось руху, адже батальйон перебуває за сім кілометрів від Донецького аеропорту.

"Ми дислокуємося за 300 метрів від Донецька в селі Піски, тримаючи правий фланг нашим військовим, які перебувають в аеропорту. В нас проходять свої бої. Але інформація дуже насторожує. Треба враховувати той факт, що нове керівництво Міноборони призначене тільки сьогодні. Тому може бути біда. Навіть, якщо це буде інформація на випередження, то мобілізація має право на життя", - зазначив військовий.

Гуменюк також заявив, що ніхто не збирається тікати, відступати.

"Всі налаштовані на бій. Просто президент РФ Володимир Путін наслідує Адольфа Гітлера, який любив символізм, окультні знаки. Ми пам'ятаємо, що трагедія під Іловайськом відбулась якраз 24 серпня, в День Незалежності України. Тому на сьогоднішню Покрову ми повинні бути особливо мобілізованими. Навіть, якщо це буде холостий постріл з мого боку, то мобілізація в зайвий раз не нашкодить. Але мені так здається, що це не холостий постріл", - сказав Борис Гуменюк.

Нагадаємо, ТСН.ua крок за кроком відтворив битву за Донецький аеропорт і згадав, яким було летовище у мирні часи: від сучасного терміналу до легендарних руїн за 137 днів.

Відео Будні «кіборгів» – ексклюзивний репортаж з донецького аеропорту

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин