Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соратник Саакашвілі за гроші Курченка купив Bentley: возити в наметове містечко дрова і воду - нардеп

За словами Геращенка, вживана машина була зареєстрована на керівника Бориспільського осередку РНС.

Соратник лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі - Сиверіон Дангадзе придбав автомобіль Bentley на гроші олігарха-втікача Сергія Курченка.

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"На гроші, отримані від довіреної особи Сергія Курченка на організацію масових протестів, довірена особа Міхаіла Саакашвілі - Сиверіон Дангадзе, купив вживаний автомобіль Bentley, номерний знак АА0400ХІ, для організації постачання наметового містечка, підвезення води, дров і продуктів", - розповів він.

За даними Геращенка, автомобіль був зареєстрований на керівника Бориспільської партійної організації "Рух нових сил" Саакашвілі - Ярослава Сарафинюка.

"Тому, поки одні мітингувальники мерзли в наметах, інші, на гроші Сергія Курченка, купували собі Bentley, як справжні українські борці з корупцією", - резюмував нардеп.

На деньги полученные от доверенного лица С. Курченко на организацию массовых протестов, доверенное лицо М. Саакашвили - ...

Опубликовано Антоном Геращенко 5 декабря 2017 г.

Нагадаємо, вночі на Полтавщині затримали соратника лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі Северіона Дангадзе, який намагався втекти до Росії, і вилучили документи на підтвердження отримання коштів від олігарха із "сім'ї Януковича" Сергія Курченка.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, правоохоронці намагалися затримати Дангадзе ще 2 грудня на стоянці супермаркету у Львові, проте він утік. Натомість вдалося затримати чоловіка, який його супроводжував.

"Ім'я його Назар, він працює постійним консультантом у парламентському комітеті з питань антикорупційної політики. Його було затримано із сумкою, повною документів, в яких зазначено, куди витрачалися гроші Сергія Курченка - на автобуси, телебачення, харчування, підкуп різних осіб, зокрема журналістів", - зазначив генпрокурор.

Також під час обшуку приміщень Дангадзе у Києві правоохоронці виявили український паспорт Саакашвілі, який, як запевняв політик, у нього "вкрала поліція".

Залиште свій коментар

Вибір редакції