Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соратники Порошенка користуються російським паливом для польотів до РФ

Хоча через війну прямі рейси з України до Росії заборонені.

Соратник президента України Петра Порошенка Сергій Зайцев, який контролює приватну VIP-авіакомпанію "Бізнес-Ерлайнз", закуповує паливо у "Газпромнефть" для авіаперевезень у Росію.

Про це повідомляється у розслідуванні журналіста "Слідства.Інфо" Дмитра Гнапа, - пише "Громадське".

"Сьогодні через війну прямі рейси з України до Росії заборонені. Але спробуємо перевірити, наскільки суворо дотримується цієї заборони авіакомпанія друзів президента. На сайті "Бізнес-Ерлайнз" пишуть, що літаки компанії базуються, крім Жулян та Відня, ще й у Московському аеропорту Внуково", — говориться у розслідуванні.

Також журналісти продемонстрували витяг з митної бази про закупівлю авіаційного пального фірмою друзів Порошенка у "Газпромнефть".

Як переконують ЗМІ, раніше партнер і однокласник президента Сергій Зайцев цю закупівлю спростовував. Казав, що пальне вони таки купували, але дуже-дуже мало: "близько 7 тонн, чого вистачить на 6 годин польоту".

"Тепер виходить не сім тонн, а тисячу три тонни. Якщо бути точним. І цього вистачить не на шість годин, а на два роки для одного приватного літака", — резюмував Гнап.

Нагадаємо, що раніше журналісти оприлюднили розслідування щодо авіабізнесу, який нібито належить президенту Петру Порошенку та його оточенню. 

Неназваний співрозмовник журналістів передав флешку з файлами із інформацією про діяльність української авіакомпанії "Бізнес-Ерлайнз", яка продає послуги чартерів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції