Спецназ НАБУ завадив затримати людей, які стежили за прокурорами ГПУ

Ці факти вважають протидією НАБУ і пов'язують з розслідуванням кримінального провадження щодо фактів незаконного прослуховування.

Слідчі Генеральної прокуратури виявили стаціонарний пост спостереження, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури.

Про це ТСН повідомив Начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк.

"Людей, підозрюваних у стеженні виявили у квартирі житлового будинку, який розташовано напроти департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ. Підозрюваних вивели, хотіли затримати, але приїхали люди, яких у ГПУ назвали спецназом НАБУ, і запобігли затриманню", - розповів Гуцуляк.

Він також додав, що ці факти вважають протидією НАБУ і пов'язують з розслідуванням кримінального провадження щодо фактів незаконного прослуховування.

"Я нагадаю, що 5 серпня в НАБУ з цього приводу проводили обшуки. У квартирі окрім спецтехніки вилучили записку з прізвищем слідчого Дмитра Суса, який входить до департаменту ГПУ з розслідування злочинів щодо майна та державної служби. Саме Сус приходив у НАБУ з обшуком у питання про прослуховування. Він веде справу щодо екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська", - додав він.

В НАБУ ТСН також повідомили, що з'ясовують ситуацію та повідомляють, що вони не проводять незаконних слідчих дій.

Раніше прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган опублікувала на своїй сторінці у Facebook інформацію про стеження за діями прокурорів.

"Слідчими Генеральної прокуратури виявлений станціонарний пост спостереження за адресою: вул. Симона Петлюри, 7/9, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Після спроб з'ясування належності даних осіб на місце події прибув спецназ НАБУ, який перешкоджає фіксації даного факту", - йшлося у повідомленні Сарган, яке пізніше було видалене.

Також, Сарган опублікувала сім фото, на яких були зображені затримані та ім'я на записці одного з прокурорів. На ній було вказано ім'я Сус Дмитро Анатолійович та модель автомобіля.

Як відомо, в ГПУ працює людина на ім'я Дмитро Сус. Він обіймає посаду начальника управління ГПУ з розслідування кримінальних проваджень у сферах державної служби та власності.

Нагадаємо, 11 серпня директор НАБУ Артем Ситник визнав, що існують певні ознаки конфлікту між НАБУ та Генпрокуратурою, але сподівається на врегулювання відносин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: