Спецпредставник Путіна визнав, що інтереси РФ і терористичних талібів збігаються

Росіяни постійно контактують із талібами.

У РФ і ісламського фундаменталістського руху "Талібан", що діє в Афганістані і Пакистані, є спільні інтереси, які полягають у боротьбі з "Ісламським державою".

Про це в інтерв'ю російському Інтерфаксу заявив спецпредставник російського президента Володимира Путіна щодо Афганістану, директор 2-го департаменту Азії МЗС Замир Кабулов.

"Інтереси талібів ... об'єктивно збігаються з нашими", - зауважив посадовець.

У відповідь на питання, чи контактує Москва з "Талібаном" у питанні боротьби з ІД, Кабулов відповів: "Я вже раніше говорив про наявність у нас з талібами каналів зв'язку для обміну інформацією".

Зауважимо, що "Талібан" і "Ісламська держава" вступили в конфлікт, після того як ІД в січні нинішнього року повідомила про створення свого осередку у Великому Хорасані, як у старовину називали Афганістан і суміжні місцевості Пакистану, Ірану та країн Середньої Азії. Таліби закликали ІД не створювати "паралельний джихадистської фронт" і пообіцяли "захищати все, чого вони встигли досягти". У відповідь ІД звинуватила "Талібан" у злочинах проти ісламу. Частина афганських талібів перейшла під прапори ІД. У 2003 році Радбез ООН визнала "Талібан" терористичним угрупуванням.

Нагадаємо, що раніше в аеропорту Кандагара відбили криваву дводенну атаку талібів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: