Спікер парламенту Британії заблокував повторне голосування за угоду щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Беркоу що повторного голосування не буде.

Спікер парламенту Великої Британії не дозволив парламентарям повторно голосувати за угоду про Brexit. Тим самим суттєво збільшилися шанси "жорсткого" виходу Британії з Європейського союзу.

Про це 21 жовтня пише BBC.

Беркоу заявив, що угоду не можна ще раз виносити на голосування, оскільки це та ж сама пропозиція, яка була подана для розгляду в суботу, 19 жовтня.

"Таким чином, сьогоднішня пропозиція по суті збігається з суботнім, і Палата громад прийняла рішення з цього питання. Сьогоднішні обставини по суті ті ж, що і в суботу. Тому моє рішення полягає в тому, що пропозиція не буде обговорюватися сьогодні, оскільки це було б повторенням пройденого і порушенням дисципліни ", - сказав Беркоу в парламенті.

Нагадаємо, 19 жовтня парламентарі Великої Британії проголосували за відкладення рішення щодо угоди про вихід королівства з Європейського Союзу. Під час обговорення депутатами Brexit була прийнята поправка, яку вніс представник Консервативної партії депутат Олівер Летвін. "За" проголосували 322 депутати. Проти неї висловилися 306 парламентарів.

Видання The Guardian з посиланням на власні джерела в Євросоюзі повідомляло, що Євросоюз готовий надати Великій Британії відтермінування виходу з ЄС, якщо британський прем'єр-міністр Борис Джонсон направить до Брюсселя лист з відповідним проханням.

Попри те, що депутати Палати громад британського парламенту проголосували за нове відтермінування Brexit, прем'єр Борис Джонсон наполягав, щоб країна залишила ЄС 31 жовтня. "Я не буду обговорювати з ЄС відтермінування, і жодний закон не змусить мене це зробити, — зазначив Джонсон. — Я буду робити все, що можу, щоб Brexit відбувся 31 жовтня".

17 жовтня Велика Британія та Європейський Союз домовилися про нову угоду щодо Brexit. Борис Джонсон заявив про підписання з Євросоюзом документа, який "влаштував усіх". Глави 27 країн-членів Європейського Союзу на саміті в Брюсселі схвалили нову угоду.

Відео Парламент Великої Британії відклав голосування щодо угоди з Євросоюзом про Brexit

Але натомість ухвалив поправку, яка не дозволяє вийти з ЄС без ухвалення низки необхідних законів. Сенс виносити на голосування угоду щодо Brexit автоматично відпав. Десятки тисяч протестувальників зустріли цю новину з радістю. Скільки часу парламенту знадобиться для голосування всіх законопроектів - невідомо.    

Парламент Великої Британії відклав голосування щодо угоди з Євросоюзом про Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції