"Спілкування з виборцями важливіше, ніж вихідні у Парижі". Порошенко записав відеозвернення до Зеленського щодо дебатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент наполягає на проведенні дебатів на "Олімпійському" 14 квітня.

Чинний глава держави, кандидат у президенти України Петро Порошенко записав відеозвернення до свого опонента Володимира Зеленського із закликом прийти на дебати на НСК "Олімпійський" 14 квітня.

Відео з’явилося на його офіційній сторінці у Facebook.

"Володимире Олександровичу, спілкування з виборцями важливіше, ніж вихідні у Парижі. І не ховайтеся від виборців, не втікайте від преси, не бійтеся опонента, не кидайте трубку, повертайтеся, прилітайте, поговоріть нарешті з людьми", - наголосив він.

Після цього Порошенко зазначив, що чекатиме на Зеленського на дебати у неділю, 14 квітня, на стадіоні "Олімпійський".

Володимире Олександровичу, 14 квітня о 14 годині чекаю вас

Володимире Олександровичу, 14 квітня о 14 годині чекаю вас на стадіоні "Олімпійський" на дебати. Спілкування з виборцями важливіше, ніж вихідні у Парижі.

Опубликовано Петро Порошенко Суббота, 13 апреля 2019 г.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції