"Разом примусимо Кремль припинити агресію": Порошенко підтримав Грузію у річницю вторгнення РФ

Дата публікації
Перегляди
960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Разом примусимо Кремль припинити агресію": Порошенко підтримав Грузію у річницю вторгнення РФ

Фото: УНІАН

Президент вважає, що Москва у 2008 році показала свою справжню сутність.

Президент України Петро Порошенко заявив про підтримку і солідарність із Грузією у річницю вторгнення Росії до цієї країни.

За його словами, своєю агресією проти Тбілісі Москва показала свою справжню сутність і продемонструвала світовій спільноті, що "не збирається жити за правилами добросусідства та поважати міжнародне право".

"Для Москви більш близькими є імперські амбіції та одвічне тяжіння до загарбання чужих територій. Яким би чітким не був цей сигнал, на жаль, тоді почули його далеко не всі", - написав Порошенко у Facebook українською та грузинською мовами.

Президент впевнений, що якби цей сигнал у 2008 році почули всі, то пізніше не було би російської агресії проти України і втручання Москви у внутрішні справи інших країн.

"Спільними діями, нашою єдністю і солідарністю ми обов’язково примусимо Кремль припинити агресію, поважати міжнародне право та відновимо територіальну цілісність і України, і Грузії", - заявив Порошенко.

У цей день висловлюємо щиру підтримку та солідарність з нашими друзями в Грузії. Рівно десять років тому російська...

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 7 серпня 2018 р.

Нагадаємо, 8-12 серпня 2008 року між Росією і Грузією стався збройний конфлікт. Російські війська спільно з південноосетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Пізніше Росія визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація