Спільний душ та телефон за графіком. Насірова у СІЗО розмістили на загальних умовах

Дата публікації
Спільний душ та телефон за графіком. Насірова у СІЗО розмістили на загальних умовах

УНІАН

Відсторонений голова ДФС чекатиме слідства та суду в ізоляторі.

Голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова о четвертій ранку доставили до Лук'янівського СІЗО Києва, де він чекатиме слідства і суду, повідомляється у ТСН.16:45.

У нього чотиримісна камера, але тільки один співкамерник. Є один на камеру туалет і один на коридор душ. Мобільним телефоном можна користуватися за графіком. За гарну поведінку в камері можуть з'явитися телевізор і холодильник.

Як повідомили у Міністерстві юстиції, умови тримання Насірова – загальні, додаткових засобів комфорту арештований не вимагає.

На випадок погіршення здоров'я в СІЗО є лікар. Повернутися до лікарні "Феофанія" шансів у Насірова немає. Та зараз він цього і не потребує, запевняють тюремники.

"Він був оглянутий лікарем нашим штатним. Стан його був на час прибуття задовільний. Зараз він у нас на території Лук'янівського СІЗО на загальних умовах, де перебуватиме за рішенням суду до 30 числа", - повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Йому призначено тримання під вартою строком на 60 діб до 30 квітня 2017 року. Розмір застави у розмірі 100 млн грн. Головуючий суддя зачитав ухвалу після третьої ночі, після 17 годин розгляду справи.

Солом'янський суд Києва відхилив клопотання адвокатів підозрюваного у розкраданні очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова у проведенні йому судово-медичної експертизи. Також зазначимо, що Роман Насіров сам наголосив, що в нього не було інфаркту, інформацію про який поширювали ЗМІ з посиланням на лікарів. Він наголосив, що лікарі "Феофанії" діагностували в нього саме передінфарктний стан.

Главу ДФС підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. 

Романа Насірова доправили до Лук’янівського СІЗО Києва

Романа Насірова доправили до Лук’янівського СІЗО Києва
Наступна публікація