"Списки НБУ" щодо журналістів "1+1" могли виникнути через помсту або дурість – Гончаренко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, журналісти комусь наступили туди, куди треба наступити.

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко вбачає дві ймовірні причини, які могли спровокувати появи запиту НБУ до "ПриватБанку" – особиста помста когось з Нацбанку або відверта дурість виконавців.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Щоправда, кому і за що особисто мститися серед ведучих чи журналістів "1+1", Гончаренко не знає.

"Я не знаю, але я бачу звідки прийшов цей папір", - сказав він.

За його словами друга версія дуже проста.

"Можливо, хтось у керівництві Нацбанку проявив свій рівень інтелекту, підписавши ці листи. У будь-якому випадку, я впевнений, що головна реакція це ваша публічність… Це прояв поваги, значить ви робите щось  правильно, значить ви комусь наступили туди, куди треба наступити, тому продовжуйте думаю люди вас підтримають і не думаю, що будуть якісь серйозні наслідки, це просто дурниця", - заявив Гончаренко.

Відео"Списки НБУ" щодо журналістів 1+1 могли виникнути або через помсту, або через дурість – Гончаренко

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко вбачає дві ймовірні причини, які могли спровокувати появи запиту НБУ до "ПриватБанку" – особиста помста або відверта дурість виконавців. Щоправда, кому і за що особисто мститися серед ведучих чи журналістів 1+1, Гончаренко не знає.

"Списки НБУ" щодо журналістів 1+1 могли виникнути або через помсту, або через дурість – Гончаренко

Нагадаємо, 8 лютого в розпорядженні "1+1 Media" опинився запит Національного банку України, адресований в. о. Голови правління ПриватБанку з проханням про розкриття інформації про рух по банківських рахунках топ-менеджерів, журналістів та ведучих "1+1 Media", а також незалежного продакшену, який виробляє частину контенту для нашої медіагрупи. "1+1 Media" розглядає цей запит, як прямий тиск і спроби політичного переслідування напередодні виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції