"Список Гуантанамо": РФ відповіла на розширення "списку Магнітського"

У список потрапили п'ять представників американської правоохоронної системи.

Росія закрила в'їзд п'ятьом працівникам правоохоронної системи США, про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ.

Зовнішньополітичне відомство опублікувало список: це колишній міністр юстиції США Альберто Гонсалес, колишній заступник міністра оборони з політичних питань Дугла Фейт, колишній головний юристконсульт ЦРУ Джон Ріццоо, екс-заступник міністра юстиції Джей Байбі і Вільям Хейнс, який раніше був головним юрістконсультом Пентагону.

США розширили "список Магнітського" увечері 1 лютого, додавши в нього п'ятьох колишніх і діючих співробітників правоохоронних органів та виправної системи Росії.

ВідеоСША оновили санкційний "список Магнітського"

Конгрес США ухвалив "закон Магнітського" в грудні 2012 року. Документ був спрямований проти осіб, ймовірно причетних до загибелі Магнітського в СІЗО в 2009 році. У список вносилися ті, до кого застосовувалися персональні обмеження. Пізніше перелік поповнювався прізвищами людей, яких США підозрюють у порушеннях прав людини.

Санкції являють собою заборону на в'їзд в країну і арешт всіх рахунків названої особи в американських банках.

13 квітня 2013 року Росія оприлюднила відповідний перелік прізвищ, який отримав неофіційну назву "список Гуантанамо". США і РФ дотримуються паритету — в обох документах рівна кількість осіб, якщо один із списків стає довшим, то другий також доповнюється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: