Співпраця не склалася: Кличко прокоментував свої стосунки з Манафортом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мер Києва переконує, що американець не зацікавив його своїми ідеями.

Понад 60 мільйонів доларів заробив в Україні колишній голова передвиборчого штабу діючого американського президента і колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт. Суму, яку той отримав за послуги політичного консультанта, озвучив спецпрокурор США Роберт Мюллер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До зали суду в Александрії прикута увага всієї Америки – від сьогодні на лаві підсудних людина, яка знає напевне, чи домовлявся з Кремлем передвиборчий штаб Дональда Трампа. Манафорт не задекларував солідну суму з "чорної каси" Партії регіонів, і формально саме за це його тепер судять. Свідчитимуть у цій справі колишні найближчі помічники, що пішли на співпрацю зі слідством. В їх листуванні, яке теж є в переданих суду матеріалах, вказані нові подробиці, що стосуються Києва: через кілька місяців після розстрілу Небесної Сотні Манафорт вів переговори з українськими політиками – зокрема, кандидатом в очільники столиці Віталієм Кличком.

ВідеоУ США розпочалося слухання у справі Манафорта

Понад 60 мільйонів доларів в Україні заробив колишній голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт. Суму, яку той отримав за послуги політичного консультанта, озвучив спецпрокурор США Роберт Мюллер. Кілька років Пол Манафорт співпрацював із Партією регіонів та урядом Януковича. А потім, за даними ЗМІ, свої послуги пропонував ще й меру Києва Віталію Кличку. У ці хвилини у Сполучених Штатах Пол Манафорт уже постав перед судом. 

У США розпочалося слухання у справі Манафорта

Той не заперечує, що пропозиції від Манафорта були, але співпраці не склалося. "Пропозиції стосувалися комунікації з медіа, які шляхи нам потрібно зробити. Нічого нового Манафорт не запропонував, і наша співпраця закінчилася, так і не розпочавшись", - констатував міський голова Києва.

Суд у Вірджинії стосується винятково фінансових махінацій Манафорта, а слухання у справі можливої змови штабу Трампа з Москвою розпочнуться восени в Вашингтоні. Нинішній процес експерти називають спробою прокурора Мюллера примусити політтехнолога до співпраці. Насправді ж обвинувача цікавлять не українські заробітки Манафорта, а подробиці зустрічі з росіянами, що відбулася просто в Трамп-тауері в Нью-Йорку. З американців на ній були присутні син і зять президента, а також сам Манафорт. "Суд тільки починається, але не забувайте, він не має жодного стосунку до передвиборчого штабу. Ви ж знаєте, я з росіянами не змовлялася. Я змовлялася тільки з виборцями в Мічігані та Вісконсіні. І ми виграли", - коментує ситуацію радниця президента США Келліенн Конуей.

Якщо Манафорт погодиться свідчити проти колишнього шефа і своїх давніх російських друзів, то з ключового обвинуваченого він може перетворитися на ключового свідка. Отже, наступні три тижні світ разом з американцями спостерігатиме за процесом, який начебто не стосується російського сліду, але насправді ще й як стосується російських зв’язків і російських олігархів, наближених до Кремля.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції