Співпраця в судовій реформі та сфері безпеки: Порошенко розкрив подробиці переговорів з Мей

За словами президента, під час зустрічі було обговорено різні запитання, з урахуванням пропозицій британських радників, досвіду та авторитету британської судової системи.

Під час офіційного візиту до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії відбулись переговори президента України Петра Порошенка з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

За підсумками перемовин, глава української держави повідомив представникам ЗМІ про їхні результати, йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Під час зустрічі, зокрема, було обговорено розширення безпекового співробітництва.

"Прем'єр-міністр запропонувала, щоб Велика Британія брала участь в цілій низці програм реформ. У тому числі, думаю, може бути ефективною співпраця в розробці та імплементації законодавства щодо служби фінансового розслідування", – розповів Порошенко.

Він також нагадав, що доручив доопрацювати це запитання, щоб зробити відповідну службу максимально ефективним та некорумпованим органом, ліквідувавши податкову міліцію.

За словами Порошенка, під час зустрічі було обговорено й співпрацю з імплементації судової реформи, з урахуванням пропозицій британських радників, досвіду та авторитету британської судової системи.

"Це лише невелика частина, про що вдалося домовитись на Downing street. Також підняли запитання візової лібералізації для українських громадян", – повідомив президент.

Нагадаємо, завершується дводенний візит президента Петра Порошенка до Великої Британії. 19 квітня глава держави поклав квіти до Меморіалу невідомого солдата у Вестмінстерському абатстві в пам'ять про загиблих в світових війнах і виступив в Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House на тему: "Битва за Україну: лідерство і солідарність проти агресії".

Спіч Петра Порошенка тривав близько 20 хвилин. Глава держави розповів британським політикам, бізнесменам і експертам, що Україна робить останні три роки для досягнення миру на сході країни, проведення реформ, а також, чому світова спільнота повинна бути зацікавлена в допомозі Україні.

ВідеоПорошенко обговорив з британськими парламентарями українську економіку та агресію РФ в регіоні

Залиште свій коментар