Сподіваюсь, ви щось зможете зробити. Сенцов написав листа лідерам "Великої сімки"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Режисер просить не зосереджувати увагу лише на ньому.

Український політв’язень та режисер Олег Сенцов, який продовжує голодування у російській в'язниці, написав листа лідерам країн "Великої сімки".

У своєму листі українець висловив сподівання,  що представники іноземних країн зможуть зробити все для українських політв’язнів і не будуть концентруватися на окремих людях.

"Шановні панове! Дуже Вам дякую за те, що ви і ваші країни робите для України. Нам ще багато належить зробити самим і з вашою допомогою. Наприклад, перемогти в цій гібридної війні з нашим ворогом. З приводу ситуації з українськими політв'язнями, я сподіваюся, що ви щось зможете зробити для вирішення їхніх доль і не будете зосереджуватися на одній особистості, наприклад, мені. А допоможете багатьом. Удачі вам у вашій нелегкій справі! Слава Україні!", - наводить "Громадське" цитату з листа режисера, який журналістам передала його сестра Наталя Каплан. 

Лист Сенцова до лідерів країн Великої сімки
Громадське ТБ
Лист Олега Сенцова до "Великої сімки"

До списку країн "Великої сімки" входять США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія та Канада.

Як повідомлялося раніше, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.  

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.   Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш 

ВідеоТюремники можуть вдатися до примусового годування Сенцова

Український режисер голодує вже 23-й день. "Заповіт писати рано, ще поборемося", - такі слова Олег Сенцов сказав під час зустрічі з адвокатом. У колонії його зміг відвідати колега і автор фільма про Сенцова – Аскольд Куров. Сьогодні, за словами адвоката, до Олега тюремники мають пустити й архієпископа Сімферопольського та Кримського Климента.

Тюремники можуть вдатися до примусового годування Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції