Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сполучені Штати ніколи не визнають незаконну анексію Криму". Порошенко провів зустріч з Волкером

Політики зустрілися під час сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером, під час якої останній вручив символічну друковану копію декларації Державного секретаря США Майка Помпео від 25 липня 2018 року, в якій чітко зафіксована позиція Сполучених Штатів щодо невизнання незаконної анексії Криму Росією.

Як повідомляє прес-служба президента України, зустріч відбулася на полях 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, у вівторок, 25 вересня.

"В цій декларації Державний секретар Помпео чітко вказав на те, що США не визнають і ніколи не визнають російську анексію Криму", - цитує прес-служба Волкера.

Повідомляється, що Волкер та Порошенко також обговорили останній розвиток подій на Донбасі та перспективи розгортання миротворчої місії під егідою ООН, співпрацю в сфері безпеки та оборони між двома країнами, а також наголосили на необхідності негайного звільнення усіх українських заручників.

Як повідомлялося, що Порошенко прибув до Нью-Йорка на чолі офіційної делегації для участі у загальних дебатах високого рівня 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Програмою перебування президента також заплановані його двосторонні зустрічі з керівництвом Європейського Союзу й лідерами зарубіжних країн.

ВідеоБез сенсацій і згадки про Україну - промова Дональда Трампа на Генасамблеї ООН

Найбільше дісталося Ірану — Трамп засудив іранську владу за втручання в справи сусідів, а також закликав усі країни бойкотувати його. Заявив, що Штати відкидають глобалізм і допомагатимуть лише друзям. Похвалив, як і очікувалося, Північну Корею за поступ до миру. 

Без сенсацій і згадки про Україну - промова Дональда Трампа на Генасамблеї ООН

Залиште свій коментар

Вибір редакції