Справа "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Провадження проти голови ЦВК Охендовського призупинили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розслідування призупинили в зв'язку з виконанням міжнародних доручень.

Кримінальне провадження проти голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського призупинене.

Про це в ефірі "Громадського" сказав директор НАБУ Артем Ситник. За його словами, справа проти Охендовського стала "відголоском" так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

"На жаль, воно (провадження) зупинене, в зв'язку з виконанням міжнародних доручень. Достатньо таки тривала дискусія була між НАБУ і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Детективи вважають, що цю справу можна передавати, прокурори вважають, що треба ще витребувати додаткові дані з-за закордону. Зараз статус цієї справи — вона зупинена", - уточнив Ситник.

Директор НАБУ пояснив, що підозра Охендовському є, але провадження у справі зупинене.

Нагадаємо, раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряла чотири факти можливого отримання коштів з "чорної каси" Партії регіонів Охендовским. Тоді глава САП Назар Холодницький заявляв, що в наданих НАБУ Віктором Трипаком документах йдеться про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженнями за кордон як члена ЦВК.

Увечері 13 грудня 2016 року Охендовському вручили повідомлення про підозру. Це сталося в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами та референдумом.

2 березня Печерський суд скасував постанову слідчого ГПУ і зобов'язав його визнати Охендовського потерпілим. Проте вже через місяць ГПУ закрила провадження щодо незаконного притягнення Охендовського до кримінальної відповідальності детективами НАБУ.

ВідеоХолодницький: Слідчі не знайшли в Охендовського маєтка, який показували у ЗМІ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції