Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа ДБР щодо Парубія. Аваков сподівається на "закриття провадження та спростування абсурдних звинувачень"

Парубія звинувачують в організації заворушень в Одесі 5-річної давнини.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний, що відкрите кримінальне провадження Державним бюро розслідувань щодо ексголови Верховної Ради, нардепа Андрія Парубія буде закрите.

"Справа ДБР щодо Парубія та Одеси. Розумію, ще не могли за заявою не відкрити ЄРДР, - вимога КПК. Не розумію упередженості формулювань. Очікую, відповідно до закону та здорового глузду закриття провадження та спростування абсурдних звинувачень", - написав Аваков у Twitter.

Нагадаємо, ДБР відкрило кримінальне провадження проти Парубія "за фактом створення та координування громадських озброєних угрупувань з метою вчинення масових заворушень 2 травня 2014 року на території міста Одеси".

"От що здивувало, так те, що у тексті не було (поки що) формулювань про "організацію, координацію і здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами "Майдан", "Революція Гідності", про "незаконне усунення від влади законно обраного президента Януковича", про "захоплення влади організованою злочинною групою", про "злочинну протидію державній політиці реінтеграції України у єдиний простір з братньою Російською Федерацією" тощо", - зазначив колишній голова Верховної Ради. 

Своєю чергою ексчиновник часів Януковича Андрій Портнов у Telegram заявив, що місяць тому звертався до правоохоронних органів з заявою відкрити провадження проти Парубія. 

Раніше ДБР відкрило ще одне кримінальне провадження проти ексспікера Верховної Ради Андрія Парубія. Його підозрюють у ймовірному перешкоджанні здійсненню виборчого права. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції