Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа про підкуп Тимошенка: кандидат у президенти розповів про погрози розправою

За словами Юрія Тимошенка, підозрюваний у спробі його підкупити Тарас Костанчук запевняв, що він має підтримку МВС.

Кандидат у президенти Юрій Тимошенко заявив, що підозрюваний у спробі його підкупити голова "Партії захисників України" Тарас Костанчук погрожував йому "бійцями" та санкціями від МВС.

Про це він розповів в ефірі програми "Свобода вибору" "Громадського радіо".

"Він погрожував тим, що у нього є не просто партія, а є команда. І це є бійці, які в разі чого здатні виконати будь-яку його команду. І погрожував санкціями з боку МВС, так що було легко зрозуміти, хто за ним стоїть і від чийого імені він говорить. Я розумів, що він не зупиниться", - розповів Тимошенко.

За словами кандидата у президенти, погрожували "порвати" також його друзів.

"Погрози були навіть включно до вітань з того світу від Щербаня. Найменші погрози були, що "ми тебе порвемо, ми порвемо твоїх друзів". Причому ці люди, особливо як Костанчук, вони навіть не так говорили від себе, як вони чітко декларували, що від МВС. Це є у матеріалах справи, це зафіксовано. Він мабуть не знав, що останні дні я співпрацював зі слідством і в межах чинного законодавства були відповідні дозволи на прослуховування, фільмування. Всі наші зустрічі були високопрофесійно відфільмовані", - додав він.

Окрім цього Тимошенко прокоментував звільнення Костанчука під заставу з СІЗО.

"Випущений він тільки через те, що він досить успішно співпрацював зі слідством, відповів на усі питання, щиросердно усе розповів. Я думаю, що найближчими днями, тільки-но буде розглянутий мовний закон у Верховній Раді і можна буде перейти до наступного питання, зайде генпрокурор до ВР і покаже всім дуже цікавий фільм, дуже цікаві відео і дуже цікаві зізнання", - сказав кандидат.

Нагадаємо, 6 березня Генеральна прокуратура України спільно з СБУ та ДБР затримали двох осіб, які намагалися вручити 
кандидату у президенти Юрію Тимошенку гроші у розмірі 5 млн грн за відмову від участі у виборах
. За словами генпрокурора Юрія Луценка, Тимошенко сам звернувся до ГПУ після спроб вплинути на нього.

Юрій Тимошенко йде у президенти як самовисуванець. Нині позафракційний народний депутат раніше входив до фракції "Народний фронт".  

Як стало відомо, гроші кандидату пропонували керівник партії голова "Партії захисників України" Тарас Костанчук та колишній боєць батальйону "Донбас" Олександр Іщенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції