Справа "успішного" Гречківського може розвалитися через Генпрокуратуру - активісти

Члена ВРЮ схопили на хабарі у півмільйона доларів.

Через втручання Генпрокуратури і СБУ в справу щодо ймовірного отримання хабара членом Вищої ради юстиції Павлом Гречківським, це провадження може розвалитися в суді, заявляють у Центрі Протидії Корупції.

"Вчора "успішного" Гречківського взяли на хабарі у півмільйона доларів. Брати, щоправда, його мали не прокурори ГПУ відділу Грановського, а детективи НАБУ, оскільки за законом такий ранг чиновників - це справа НАБУ. Якщо порушити це - справа розвалиться в суді, бо затримання здійснювалося з порушенням закону", - наголосили активісти.

Нагадаємо, що 21 вересня, одного з членів Вищої Ради юстиції Павла Гречківського викрили на вимаганні хабара на суму у 500 тисяч доларів. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко. Чиновник запросив кругленьку суму за незаконний вплив на судове рішення.  

Згодом Генеральна прокуратура України вручила підозру Гречківському

Сьогодні Вища рада юстиції відмовилася відсторонити від посади свого члена Павла ГречківськогоКомісія оголосила відповідне рішення та вирішила звернутися до ГПУ із проханням надати докази, які свідчать про порушення присяги Гречківським.

ВідеоПідозрюваного в корупції члена Вищої ради юстиції попросили самоусунутися з роботи

Залиште свій коментар

Наступна публікація