Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа за Нідерландами: які країни ратифікували Угоду про асоціацію України з ЄС. Мапа

6 квітня голландці мають визначити подальшу долю України. 

У середу, 6 квітня, у Нідерландах пройде референдум, на якому голландці повинні визначитися, чи має їхній парламент ратифікувати Угоду про асоціацію України та Євросоюзу.

В уряді країни запевняють у зацікавленості ратифікувати угоду й закликають громадян голосувати "за".

Однак, судячи із результатів опитування, проведеного компанією I & O Reserch, більшість жителів Нідерландів планують голосуватимуть проти.

Зазначається, що 57% голландців виступають проти асоціації Євросоюзу з Україною. Відповідно, лише 43% підтримують ратифікацію Угоди. Противники асоціації аргументують своє рішення тим, що в Україні процвітає корупція, тож тісних зв'язків потрібно уникати. Ще одним аргументом голландці, які виступають проти асоціації, назвали те, що в Угоді немає жодної користі для Нідерландів.  

При цьому, майже половина жителів Нідерландів не знає про референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з опитуванням, про референдум не знають 49% жителів Нідерландів. Зокрема, лише 21% опитаних завили, що "звісно" підуть на референдум. Ще 28% не впевнені у тому, що підуть.

В той же час, екс-очільник Європейської ради Герман ван Ромпей вважає, що голосування голландців проти ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане ганьбою для Нідерландів.

Слід зауважити, що за словами міністра фінансів Наталії Яресько, Україна виконуватиме європейську програму реформ за будь-якого результату референдуму з приводу асоціації "Україна – ЄС" у Нідерландах. 

Угода України з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції