Справу Савченко ведуть два десятки російських слідчих, щоб підтасовувати докази

В слідчому комітеті РФ з'явився новий відділ, про який досі ніхто не чув.

Справу Надії Савченко в Росії веде 21 слідчий, а в слідчому комітеті з'явився новий відділ, про який досі ніхто не чув - управління з розслідування злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів та методів ведення війни. Жодної інформації про таке управління немає і на офіційному сайті слідчого комітету, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

За словами одного з адвокатів Савченко Миколи Полозова, очевидно, це управління створено нещодавно. Окрім того, керівник слідчої групи, який займається справою Надії, та керівник новоспеченого управління - це одна й та сама особа, генерал-майор юстиції Димаров.

"У мене підозра, що російська влада створила спеціально це управління саме під українські події, і, власне, справи стосовно Коломийського, Авакова та інших осіб розслідується саме цим управління. А така кількість слідчих необхідна для того, щоб створити значимість доказів, які, по суті, фабрикуються", - сказав Полозов.

Крім того, адвокат Надії каже, що, можливо, вже на наступному тижні відбудеться суд. Надія написала спеціальну заяву - прохання бути особисто присутньою на засіданні. За російським законодавством, на це вона має повне право. 

Як вже раніше повідомлялося, адвокат Наді Савченко оскаржує її арешт у суді.

Справу Надії Савченко у Росії веде 21 слідчий

У слідчому комітеті навіть з’явився новий відділ – управління з розслідування злочинів пов’язаних із застосуванням заборонених засобів та методів ведення війни. Жодної інформації про таке управління на офіційному сайті слідчого комітету немає. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: