Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спроба номер два: Рада намагається ухвалити закон про реінтеграцію Донбасу. Онлайн-трансляція

Не всі політичні сили дійшли згоди щодо документа.

Народні депутати сьогодні знову намагатимуться ухвалити закон про реінтеграцію Донбасу. Президентські законопроекти стоять у порядку денному.  

Нагадаємо, 4 жовтня президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу було подано до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність виконання безпекових положень Мінських домовленостей. Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях. Документ подовжує дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО.

5 жовтня у Раді під час розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу розпочалась штовханина, яка переросла у бійку. Депутати із "Самопомочі", "Батьківщини" та "Свободи" виступили проти законопроекту та заблокували трибуну. Спікер закрив засідання. Вони вказують, що у законопроекты не зазначена дати окупації, в документі згадуються не всі окуповані території і наголошують, що профільний комітет не розглянув альтернативні до президентського законопроекти про реінтеграцію окупованих територій.

Президент Петро Порошенко на засіданні фракції "БПП" погодився з тим, що до другого читання законопроект про реінтеграцію повинен стосуватися і Криму, це питання внесуть до документа. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції