США готові працювати з будь-яким переможцем виборів президента України – екс-посол

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Результат першого туру не став несподіванкою для Вашингтона.

Керівництво Сполучених Штатів готове працювати з будь-яким переможцем виборів президента України.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні у 2003-2006 роках та директор Євразійського центру ім .Д. Патрічіу при Атлантичній раді США Джон Гербст.

За його словами, результат першого туру виборів президента України не був сюрпризом для Сполучених Штатів, оскільки Вашингтон розумів, що переможцями вийдуть Володимир Зеленський, Петро Порошенко або Юлія Тимошенко.

"Вашингтон готовий працювати з будь-яким президентом України у стримуванні кремлівської агресії і допомоги у процесі справжніх реформ", – констатував Джон Гербст.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Відео У Центрвиборчкомі порахували 100% електронних протоколів

І прийняли більшість оригіналів від окружних комісій. Тож обіцяють підбити офіційні підсумки найближчим часом. Але цифри вже не зміняться: за Зеленського - понад 30% виборців, за Порошенка - трохи менше 16%. І саме ці двоє змагатимуться за головну посаду країни в другому турі 21 квітня.

У Центрвиборчкомі порахували 100% електронних протоколів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції