Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США можуть запровадити нові санкції проти Росії через Сирію

В Білому домі розглядають альтернативні варіанти тиску на Росію.

США можуть запровадити нові санкції проти Росії після припинення діалогу з Москвою щодо врегулювання конфлікту у Сирії.

Про це заявив речник Білого дому Джош Ернест, передає Новое время.

За його словами, в питанні Сирії Вашингтон задіє ті ж механізми тиску, які були задіяні після російської агресії в Україні.

"У США є ряд інструментів, включаючи використання санкцій, які проявили себе більш ефективно і потужно. Сполучені Штати ефективно працювали з нашими європейськими партнерами над запровадженням санкцій проти Росії після порушення територіальної цілісності України, але ми не спостерігаємо такої зміни стратегії по Україні, яке нам хотілося б бачити", - заявив Ернест.

Нагадаємо, рішення США про завершення взаємодії з Росією щодо перемир'я в Сирії в Білому домі пояснили тим, що терпіння Вашингтона підійшло до кінця.

Тим часом президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон про припинення угоди між Росією і США про утилізацію плутонію. В документі йдеться, що президент РФ може поновити дію договору, якщо Вашингтон скасує закон Сергія Магнітського, скасує всі санкції відносно Росії, а також компенсує втрати Росії від цих санкцій, у тому числі "втрати від введення вимушених контрсанкций щодо Сполучених Штатів Америки".

Відео Державний департамент США призупинив переговори з РФ щодо ситуації у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції