США очікують від України якнайшвидшого створення антикорупційного суду

За словами Йованович, система електронних декларацій є початком процесу виявлення корупції в Україні.

Посол США в Україні Марі Йованович заявила про необхідність створення антикорупційного суду та розширення повноважень НАБУ. За її словами, Штати готові підтримувати український уряд у боротьбі з корупцією.

В інтерв'ю виданню ZN.UA Йованович зазначила, що система електронних декларацій є початком процесу виявлення та приборкання корупції в Україні.

"Хвиля загального обурення корупцією свідчить про потребу зберегти й розширити повноваження НАБУ, пов'язані з проведенням розслідувань, і створити антикорупційний суд якомога швидше. Ми готові підтримувати зусилля Уряду України в боротьбі з корупцією, і усвідомлюємо, що система електронних декларацій про активи є початком, а не завершенням процесу виявлення та приборкання корупційної діяльності", - сказала посол.

За словами Йованович, американська сторона сподівається, що українські правоохоронні органи своєчасно виявлять, а також будуть розслідувати підозрілі корупційні справи, які були відкриті у ході е-декларування.

Посол США в Україні окремо також прокоментувала ситуацію на Донбасі та виконання Мінських домовленностей. Зокрема, вона підкреслила, що від України не вимагатимуть виконання в односторонньому порядку своїх політичних зобов'язань. Місцеві вибори на Донбасі можуть бути проведені лише за наявності необхідних безпекових умов.

"Україну не закликатимуть в односторонньому порядку виконувати свої політичні зобов'язання до того, як Росія виконає свої безпекові зобов'язання. Місцеві вибори можуть бути проведені тільки за наявності необхідних безпекових умов, за українським законодавством, а також у відповідності до стандартів ОБСЄ", - наголосила Йованович.

Нагадаємо, раніше Державний департамент США назвав успіхом реалізацію системи е-декларування в Україні та звернув увагу на необхідність притягнення до відповідальності тих, хто використовував державні посади для збагачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: