США планують збільшити безпекову допомогу Україні наступного року – Тейлор

Дата публікації
Перегляди
1749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США планують збільшити безпекову допомогу Україні наступного року – Тейлор

Фото: УНІАН

Цього року розмір допомоги не скорочуватимуть.

2020 року США планують збільшити допомогу Україні в галузі безпеки.

Про це повідомив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, пише УНІАН.

"Ми будемо продовжувати зберігати допомогу на тому самому рівні. Наступного року Конгрес, ймовірно, виділить більше", - заявив Тейлор.

Він також наголосив, що наразі США не скорочуватимуть об'єм допомоги у галузі безпеки для України. Тейлор додав, що бюджетний перегляд допомоги для України завершений і жодного негативного впливу на обсяги допомоги для України немає.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп доручив своїй команді з питань національної безпеки - міністру оборони Марку Есперу і тодішньому раднику президента США з питань національної безпеки Джону Болтону - переглянути програму фінансування на підтримку галузі безпеки України. Через перегляд програми фінансування для України призупинялася можливість використання передбачених у бюджеті США 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу для України. Кошти не могли витрачатися, поки відбувався перегляд програми фінансування. Термін використання цих коштів спливає 30 вересня цього року. Перегляд допомоги для України також постав на тлі широких внутрішніх дебатів у США щодо того, чи треба припинити або скоротити мільярди доларів, які виділяються на закордонну допомогу.

Тим часом Посольство України в США підтвердило, що адміністрація президента США та Конгрес розблокували безпекову допомогу Україні. Зокрема, вона передбачає 250 млн доларів з бюджету Пентагону в рамках програми "Ініціатива безпекової допомоги Україні", 115 млн доларів у рамках програми Державного департаменту США "Міжнародне військове фінансування" з бюджету 2019 року, а також 26,5 млн доларів за цією ж програмою з бюджету 2018 року. Загалом - 391,5 млн доларів. Ці кошти призначені для закупівлі озброєння та військової техніки, надання послуг, які сприятимуть покращенню спроможностей Збройних сил України.

Білий дім розблокував кошти військової допомоги Україні

Білий дім розблокував кошти військової допомоги Україні

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація