Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США планують збільшити військову допомогу Україні наступного року – Чалий

За його словами, зокрема йдеться про летальну зброю.

Сполучені Штати Америки передбачають 2020 року збільшити підтримку України в оборонній сфері, порівняно з поточним роком.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів посол України в США Валерій Чалий.

За його словами, йдеться про військово-технічну допомогу, включно з летальною зброєю оборонного характеру, підтримку Міністерства України в справах ветеранів, а також низки програм реформування.

"Загальне планування обсягу цих коштів очікується більше, ніж поточного року – понад $700 млн. Це величезна підтримка. Якщо взяти інші країни європейського регіону, то ми маємо найбільшу підтримку Сполучених Штатів", - сказав Чалий.

Посол додав, що порядок денний двостороннього партнерства України і США є дуже інтенсивним як у сфері військово-технічної допомоги, так і в плані підтримки територіальної цілісності й суверенітету нашої країни через посилення санкційної політики.

"На часі розмова стосовно енергетичного сектора, і тут є великі можливості й перспективи. У нас є спільна позиція по багатьох питаннях - не тільки в плані двосторонньої співпраці, а й енергетичних проектів України в Європі", - зазначив Чалий.

Нагадаємо, Державний департамент США планує виділити понад півмільйона доларів на вільний інтернет в Україні. Його мета – розвинути і підтримати свободу слова в країні. У Штатах також виділять 661 мільйон доларів на боротьбу з пропагандою Кремля на території Європи і Азії.

ВідеоСША намагаються захистити Східну Європу від енергетичного шантажу Росії

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, що має допомогти європейським країнам зменшити залежність від російського газу. Адже блакитне паливо, йдеться у документі, Москва використовує як засіб політичного впливу.

США намагаються захистити Східну Європу від енергетичного шантажу Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції