США покарали санкціями "депутатів" Держдуми від окупованого Криму

Обмежувальні заходи стосуються шести чоловік.

США ввели санкції проти шести осіб, які були обрані до Держдуми РФ від окупованого Криму.

Про це повідомляється на сайт Міністерства фінансів США.

Під санкції потрапив колишній "глава уряду" анексованого Криму Руслан Бальбек.

Крім того, обмежувальні заходи стосуються "депутатів" Костянтина Бахарєва, Андрія Козенка, Світлани Савченко, Павла Шперова і Дмитра Бєліка.

Нагадаємо, 9 листопада ці люди потрапили в "чорний список" Євросоюзу.

"Враховуючи організацію Російською Федерацією виборів у Держдуму в незаконно анексованих Криму і Севастополі, Рада вважає, що шість людей повинні бути додані до переліку осіб і компаній, щодо яких діють обмежувальні заходи", - говорилося в повідомленні Ради ЄС.

У російську Держдуму у вересні було обрано 8 депутатів від Криму. Проте, двоє з них (Наталія Поклонська і Михайло Шеремет) вже перебувають у переліку осіб і компаній, щодо яких діють санкції у зв'язку з порушенням територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Нагадаємо, що санкції ЄС включають заборону на імпорт в ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі (зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити у кримські порти); експорт певних товарів і технологій в Крим, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

ВідеоНелегітимна Росія: демократичний світ не визнав вибори до Держдуми в анексованому Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: