Перед обличчям загрози агресії та кібератак Україна демонструє стійку відданість - Меттіс.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром оборони США Джеймсом Меттісом.

Про це інформує сайт глави держави.

Петро Порошенко та Джеймс Меттіс обговорили ситуацію на Донбасі в наслідок російської агресії. Петро Порошенко закликав до збереження єдиного міжнародного фронту у політиці санкцій проти РФ, допоки не буде відновлено територіальну цілісність та суверенітет України, включно з Кримом.

Глава держави висловив вдячність за важливу допомогу з боку США у питанні зміцнення обороноздатності України та стійкості Збройних Сил України, а також реабілітацію українських воїнів. Джеймс Меттіс висловив повну підтримку Україні і підтримав збереження санкцій проти Росі як країни-агресора.

"Навіть перед обличчям загрози агресії, кібератак та іншого ваша країна демонструє стійку відданість і робить багато. США залишаються на позиціях підтримки України", - наголосив він.

Він відзначив значний прогрес, який здійснила Україна у сфері безпеки та оброни, а також роль у цьому начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка.

Сторони обговорили пріоритетні кроки з метою зміцнення оборонного потенціалу України у рамках розвитку стратегічного партнерства зі США та поглиблення двосторонньої співпраці у царині оборони.

Петро Порошенко зазначив, що Україна та США за останні три роки зробили велику роботу.

"Ми разом з нашими американськими партнерами створили нові збройні сили України", - підкреслив президент.

Глава держави також наголосив що нині Україна не зупиняється, навіть в умовах агресії і продовжує розбудовувати свою армію. Він наголосив, що українське військо набуло досвід, яким ми можемо поділитись з американськими партнерами.

Президент запросив міністра оборони США відвідати Україну з візитом.

Нагадаємо, що раніше Порошенко вперше зустрівся із президентом США Дональдом Трампом.

За словами Порошенка, Трамп не планує відмовлятися від мінського формату пошуку рішення кризи на Донбасі, хоча раніше такі побоювання були через заяви держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

З ним Порошенко зустрінеться вже за кілька годин.

"Сполучені Штати Америки є нашим партнером, ми дуже зацікавлені в залученні США до активного процесу. Сполучені Штати є країною-гарантом Будапештського меморандуму, і сьогоднішня зустріч підтверджує важливість України для США, і рішучу налаштованість на підтримку нашої держави", - заявив президент України.

Також на зустрічі в Овальному кабінеті, де окрім українського президента були присутні радник Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер, віце-президент Майк Пенс, міністр закордонних справ Павло Клімкін і посол США в Україні Валерій Чалий, мова йшла про посилення військово-технічної співпраці.

ВідеоПорошенко і Трамп обговорили конфлікт на сході України та подальший тиск на Росію

 

Залиште свій коментар