США розглядають дві кандидатури на посаду посла в Україні - Politico

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Вашингтоні шукають заміну Йованович.

У Вашингтоні розглядають на посаду посла в Україні генерала-лейтенанта у відставці Кіта Дейтона або кар’єрного дипломата Філіпа Рікера.

Про це 16 грудня пише Politico.

За інформацією видання, Білий дім ще не визначився з остаточною кандидатурою. На цю посаду претендує генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, 40-річний ветеран армії, який нині обіймає посаду директора Європейського центру досліджень у галузі безпеки імені Джорджа Маршалла в Німеччині, пов'язаного з Пентагоном.

Він раніше працював в Києві на посаді старшого радника з питань оборони. Один з останніх його проєктів у Центрі Маршалла - курси для українців з питань антикорупційної та оборонної реформ.

Іншим наступником звільненої Йованович видання називає кар’єрного дипломата Філіпа Рікера, який нині виконує обов'язки помічника держсекретаря з питань Європи та Євразії.

За даними Politico, Рікер мав замінити Йованович ще взимку 2018 року, але замість нього в.о. посла було призначено Вільяма Тейлора.

Нагадаємо, 15 листопада під час парламентських слухань щодо імпічменту президенту США Дональду Трампу колишня пані посол в Україні Марі Йованович заявила, що на її усунення з посади вплинули іноземні корумповані інтереси. Вона уточнила, що мала на увазі українських впливових осіб, котрі маніпулювали американським урядом і звикли діяти за "правилами корупції". Йованович пояснила, що у цілеспрямованій компанії проти неї брали участь ексгенеральний прокурор Юрій Луценко та його попередник Віктор Шокін. У відповідь на це Юрій Луценко заявив, що вона сказала неправду під присягою. 

Відео Юрій Луценко звинуватив Марі Йованович у брехні під час свідчень у Конгресі США

Імпічмент американського президента, який однопартійці Трампа охрестили "телешоу", набирає обертів. По всіх телеканалах світу американці обговорюють українську корупцію. А людина, якій треба завдячувати початком цього скандалу, колишній генпрокурор України Юрій Луценко, після інтерв'ю якого і почалася агресивна кампанія против американської експослині в Києві Марі Йованович - просто під час її свідчень під присягою в прямому ефірі заявив - вона бреше.  

Юрій Луценко звинуватив Марі Йованович у брехні під час свідчень у Конгресі США

Залиште свій коментар

Вибір редакції