США розширили "список Магнітського": з'явилося п'ять нових фігурантів

Посади нових фігурантів і підстави, через які вони були внесені до списку, не зазначаються.

Влада США включила ще п'ять осіб в список осіб, на яких накладені санкції на підставі закону, прийнятого у зв'язку зі справою юриста Сергія Магнітського.

Додатковий список опублікований на сайті американського мінфіну.

У переліку зазначені: Олексій Анічин, Євген Антонов, Борис Кибис, Павло Лапшов і Олег Уржумцев. Посади нових фігурантів і підстави, через які вони були внесені до списку, не зазначаються.

Конгрес США ухвалив "закон Магнітського" в грудні 2012 року. Документ був спрямований проти осіб, ймовірно причетних до загибелі Магнітського в СІЗО в 2009 році. У список вносилися ті, до кого застосовувалися персональні обмеження. Пізніше перелік поповнювався прізвищами людей, яких США підозрюють у порушеннях прав людини.

Санкції являють собою заборону на в'їзд в країну і арешт всіх рахунків осіб в американських банках. Зараз у відкритій частині "списку Магнітського" міститься 39 прізвищ.

13 квітня 2013 року Росія оприлюднила відповідний перелік прізвищ, який отримав неофіційну назву "список Гуантанамо". США і РФ дотримуються паритету — в обох документах рівна кількість осіб, якщо один із списків стає довшим, то другий також доповнюється.

ВідеоСписок Магнітського став довшим на 12 прізвищ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: