США скликають Радбез ООН  через спроби Росії послабити санкції проти КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засідання відбудеться17 вересня.

США скликають Раду безпеки ООН 17 вересня, через незадоволення внесеними Росією поправками, які можуть послабити режим санкцій проти Північної Кореї.

Про це повідомляє DW.

Вашингтон незадоволений тим, що Росія домоглася у групи експертів Комітету 1718 внесення поправок в так звану середньострокову доповідь про санкції щодо КНДР, які можуть послабити режим санкцій проти Пхеньяна.

"Ми розчаровані тим, що група поступилася російському тиску і внесла зміни в те, що повинно бути незалежною доповіддю. Це небезпечний прецедент, - заявила постпред США про ООН Ніккі Хейлі. - США наполягатимуть на публікації початкового варіанта доповіді".

Раніше заступник міністра закордонних справ Росії Ігор Моргул сказав, що ООН повинна послабити режим санкцій проти Північної Кореї з урахуванням розпочатого там процесу денуклеаризації.

Нагадаємо, що державний секретар США Майк Помпео заявив про те, що Росія намагалася підірвати санкції Ради безпеки ООН, введені проти Корейської народно-демократичної республіки через ядерні випробування.

ВідеоУ США проти іноземців запроваджуватимуть санкції за втручання у вибори

Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

У США проти іноземців запроваджуватимуть санкції за втручання у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції