США відправили в Україну радника Держдепу: що будуть обговорювати

США відправили в Україну радника Держдепу: що будуть обговорювати

Фото: gazprom.ru

Очікується, що значну увагу буде приділено питанню "Північного потоку-2".

В Україні незабаром з візитом прибуде радник Державного департаменту США Дерек Чолле, ймовірно, для обговорення "Північного потоку-2".

Про це заявив експосол Валерій Чалий.

"Найближчим часом чекаємо в Україні радника Держдепартаменту США (це посада рангу заступника Держсекретаря) — Дерека Чолле. Дипломат з команди Обами-Байдена (звичайно ж близький до держсекретаря Ентоні Блінкена) за посадою залучається до спеціальних візитів і переговорів за конкретними важливих актуальних питань", — написав Чалий в повідомленні.

Чолле вже приїжджав в Україну в червні 2014 року в якості помічника міністра оборони США для з'ясування ситуації з потребами.

"З огляду на те, що крім України радник Держдепу відвідає Польщу — очевидно значну увагу буде приділено питанню Північному потоку-2", — зауважив експосол.

Чалий вважає, що будуть розмови і про хід і темпах реформ в Україні, в реалізації яких українська держава отримує підтримку США, в тому числі і фінансову. "Тим більше, що в Києві вже знаходиться в якості керівника посольства США в Україні добре обізнаний в ситуації Джордж Кент. Не виключаю, що будуть передані і конкретні меседжі, що називається не для поширення", — уточнив він.

Чалий назвав візит Чолле важливим для підтримки динаміки двосторонніх взаємин України та США.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що будівництво російського проекту "Північний потік-2" є зброєю не тільки проти України, а й проти всієї Європи надалі.

Як повідомлялося, США і Німеччина вивчають можливості зміцнення енергетичного сектора України на тлі завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Новини тижня: "Північний потік-2" став основною темою перемов Меркель із Зеленським та із Байденом

Новини тижня: "Північний потік-2" став основною темою перемов Меркель із Зеленським та із Байденом

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація