США закликали Угорщину полишити спроби заблокувати співпрацю НАТО й України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона додала, що Київ та Будапешт мають самостійно врегулювати конфлікт.

Посол Сполучених Штатів у НАТО Кей Бейлі Гатчісон закликала Угорщину припинити перешкоджати співпраці Альянсу з Україною.

Про це вона 2 жовтня вона заявила під час телефонного брифінгу в Брюсселі, повідомляє Голос Америки.

"Ми далі заохочуємо Угорщину не використовувати двосторонні розбіжності всупереч зобов’язанням НАТО співпрацювати з Україною", - сказала посол.

Кей Бейлі Гатчісон підкреслила, що "для України, яка зазнає російської агресії на своїх кордонах, важливо, щоб ми допомагали їй усіма можливими способами, аби стримати російську агресію".

Посол висловила сподівання, що Угорщина окремо врегулює з Україною суперечки стосовно закону про освіту, а тоді "приєднається до нас у НАТО, щоб допомагати Україні усіма способами зберегти її суверенну територію і стабілізувати її демократію".

Кей Бейлі Гатчісон наголосила, що США – лідер в НАТО і мають наміри залишатися лідером в трансатлантичній організації, яка успішно гарантує мир своїм членам вже близько 70 років.

Нагадаємо, Угорщина блокує зустрічі в рамках співпраці України з ЄС і НАТО через суперечки навколо мовного закону, який, на думку представників угорського уряду, обмежує використання рідної мови на території Закарпаття.

ВідеоВидача паспортів Угорщини громадянам України призвела до нового скандалу між країнами

В місті Берегове на Закарпатті в угорському консульстві під шампанське та гімн Угорщини громадянам України роздавали паспорти цієї держави з проханням - не розказувати про це нашій владі. Відносини офіційних Києва і Будапешта - все ближче до небезпечної "червоної лінії". Тим часом прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан цього тижня полетів на зустріч із Путіним. Останнім часом лідер угорців став ледь не найкращим другом очільника Кремля. 

Видача паспортів Угорщини громадянам України призвела до нового скандалу між країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції