Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США закликали Україну гарантувати безпеку російському посольству

У Держдепі нагадали про Віденську конвенції щодо охорони дипломатичних місій.

Державний департамент США закликав Україну забезпечити дотримання Віденської конвенції про охорону дипломатичних місій у зв'язку з інцидентами біля посольства Росії.

Відповідну заяву зробив на брифінгу очільник прес-служби Держдепартаменту США Джон Кірбі, повідомляє "Інтерфакс".

"Ми бачили інформацію про акції протесту біля російських дипломатичних установ в Україні, що супроводжуються спалахами насильства. Ми закликаємо людей в Україні висловлювати свій протест мирно. Ми також закликаємо українську Службу безпеки виконувати свої обов'язки відповідно до Віденської конвенції про захист дипломатичних і консульських місій", - наголосив Кірбі.

Він засудив "будь-які акти насильства або акти вандалізму, спрямовані проти дипломатичних або консульських установ, чи то в Україні, чи в Росії або десь-інде в світі".

Нагадаємо, що  березня, під час акції на підтримку незаконно ув'язненої української льотчиці Надії Савченко невідомі почали жбурляти яйця у будівлю російського посольства в Києві. Учасники мітингу вимагали звільнити українку. Вони скандували: "Наді - волю" та "Путін - фашист" і тримали у руках плакати.  Час від часу мітингувальники співали державний гімн України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції