США запровадили нові санкції через агресію Росії проти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До "чорного списку" потрапили троє фізичних та дев'ять юридичних осіб.

Міністерство фінансів США оголосило про розширення санкцій через агресію Росії проти України.

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті відомства 8 листопада.

Санкції запроваджуються проти трьох фізичних осіб та дев'яти юридичних. До "чорного списку" потрапили, зокрема, "міністерство державної безпеки" угруповання "ЛНР", три санаторії в окупованому Криму ("Ай-Петрі", "Дюльбер" та "Місхор"), курорт "Мрія" у Криму та інші кримські підприємства.

Що стосується фізичних осіб, то під американські санкції потрапили два громадянина України та один громадянин Росії. Один з них - Олександр Сушко - є колишнім співробітником Служби безпеки України, який перейшов на бік Росії і праціює у ФСБ. Двоє інших людей у списку - "заступник міністра держбезпеки "ЛНР" Олександр Басов та колишній головнокомандуючий ракетних військ та артилерії РФ Володимир Зарицький.

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти Росії, запроваджені через ситуацію в Україні. Пояснюючи своє рішення, Трамп зазначив, що дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи анексію Криму та застосування збройної сили в Україні, "продовжують створювати нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів". 

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США через ситуацію в Україні було введено 6 березня 2014 року. Воно є підставою для подальших дій виконавчої гілки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

ВідеоЄвропарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Відповідну резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі європейські депутати схвалили на засіданні у Страсбурзі. Будівництво та запуск Керченського мосту вони назвали незаконним і закликали перевірити, чи не порушували санкційний режим причетні до будівництва європейські компанії. 

Європарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції