США заявили, що РФ досі не підтвердила готовність Путіна до зустрічі з Байденом

США заявили, що РФ досі не підтвердила готовність Путіна до зустрічі з Байденом

Associated Press

Водночас США зацікавлені у "стабільних і передбачуваних відносинах" з Росією.

Російська Федерація досі не повідомила США про те, чи готовий президент Володимир Путін до зустрічі із американським лідером Джо Байденом

Про це речниця Білого дому Джен Псакі повідомила під час брифінгу в п'ятницю, 7 травня. 

За її словами, голова американської держави вважає зустріч зі своїм російським колегою "вдалим кроком вперед" у питанні "деескалації та забезпечення більш стабільних відносин у майбутньому", однак підтвердження саміту з боку Кремля досі немає.

"Поки що немає запланованої зустрічі з президентом (РФ. - Ред.)", - розповіла Псакі, додавши, що це питання зараз узгоджується "на рівні персоналу".

Речниця Білого дому зауважила, що США зацікавлені у "стабільних і передбачуваних відносинах" з Росією.

 "Це не означає, що ми збираємося утримуватися (...) від реалізації наслідків, коли того вимагає їхня поведінка, (...) але це причина, через яку президент (Байден. - Ред.) запропонував провести зустріч", - підсумувала вона.
 
Речник президента Росії розповідав, що саміт двох лідерів відбудеться влітку, а Байден заявляв, що сподівається зустрітися з лідером РФ у червні 2021 року під час весняного турне Європою. 

Як зазначав радник американського лідера з національної безпеки Джейк Салліван, президент США планує, зокрема, обговорити зі своїм російським колегою "українське питання".

Що зупинить Путіна: зброя, гроші чи дипломатія

Що зупинить Путіна: зброя, гроші чи дипломатія