Стало відомо, коли РНБО розгляне питання про введення санкцій проти громадян Білорусі

Стало відомо, коли РНБО розгляне питання про введення санкцій проти громадян Білорусі

Фото: Сайт президента України

У РНБО є певні процедури.

Рада національної безпеки та оборони розгляне питання про введення санкцій проти громадян Білорусі, які брали участь у фальсифікаціях і репресії в Білорусі, тільки після відповідного подання від прем'єр-міністра України.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов в ефірі телеканалу "Україна".

Він зауважив, що в РНБО є певні процедури.

"Документи повинен подавати Кабінет міністрів. Питання про введення санкцій має бути спершу обговорено на засіданні Кабміну. Кабмін повинен прийняти відповідне рішення. Якщо буде таке подання від прем'єр-міністра, то, природно, ми будемо таке питання розглядати", — заявив Данилов.

За його словами, "на цей момент таких документів в апараті РНБО немає".

Раніше заступник глави дипломатичного відомства Євген Єнін заявив, що Міністерство закордонних справ України підготувало список санкцій пакет щодо представників білоруського режиму, які "брали участь у фальсифікаціях виборів або були залучені до репресій проти мирних громадян".

Нагадаємо, 23 травня в Білорусі через інформацію про бомбу посадили літак Афіни-Вільнюс компанії Ryanair, на борту якого перебував опозиційний білоруський журналіст, засновник Telegram-каналу NEXTA і блогер Роман Протасевич. Медійника затримали.

Нагадаємо, з 26 травня, Україна припинила авіасполучення з Білоруссю, а українські авіакомпанії повинні обходити повітряний простір цієї країни. Крім цього, уряд ввів заборону білоруським літакам використовувати повітряний простір України.

"Я щиро не розумію, чому МАЗи, а не КРАЗи", - Дмитро Кулеба про співробітництво з Білоруссю

"Я щиро не розумію, чому МАЗи, а не КРАЗи", - Дмитро Кулеба про співробітництво з Білоруссю

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Примусове приземлення літака у Мінську
Наступна публікація