Стало відомо, чому Савченко може відновити сухе голодування

Надія не зможе довго чекати на повернення додому.

Українська льотчиця та нардеп Надія Савченко може відновити сухе голодування, якщо за декілька місяців не повернеться на Батьківщину. 

Про це заявив адвокат Микола Полозов.

За його словами, процедура повернення може тривати і півроку, але чекати стільки Савченко не планує.

"Сама Надія довго чекати не може. Вона прямо про це заявила, і якщо виникне зволікання, я не виключаю, що вона відновить сухе голодування. При звичайній процедурі це займає від півроку до року. І такий термін для неї абсолютно неприйнятний. Тому я сподіваюся, що все-таки російська влада не буде дотримуватися максимальних термінів для проходження тих чи інших бюрократичних процедур, пов'язаних з видачею, а максимально скоротить їх термін. Якщо ми говоримо про якісь реалістичні терміни, то це один, два, максимум три місяці", – заявив Полозов.

Нагадаємо, що раніше адвокат Ілля Новіков повідомляв, що засуджену в Росії українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-початку червня.

"Є ймовірність, що це відбудеться в кінці травня — початку червня. Я оптиміст, я вірю, що так і буде. Але якщо так не буде, то у нас є "План Б", про який поки рано говорити. Ми поки що чекаємо конкретних обумовлених термінів, і якщо в ці терміни нічого не станеться, то ми йдемо на другу серію", — розповів він.

На Майдані вимагають від влади негайно домогтися звільнення Савченко

ВідеоПроцедура передачі Надії Савченко відбуватиметься в прискореному режимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: