Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто голосував проти розгляду українського питання на сесії Генасамблеї ООН

Окрім Росії, це були делегації ще 12 держав.

13 країн учасниць Організації об'єднаних націй проголосували проти включення питання про окуповані території України до порядку денного 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, яка розпочала роботу у Нью-Йорку.

За інформацією української місії в ООН, окрім держави-агресора Росії, проти проголосували Вірменія, Білорусь, Бурунді, Куба, Іран, Казахстан, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, Судан, Сирія та Венесуела.

Втім, питання про окуповані території України все ж розглянуть на сесії Генасамблеї ООН, оскільки більшість держав-учасниць - 68 - проголосували "за".

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко зазначив, що включення відповідного питання допоможе українській делегації на чолі з президентом Петром Порошенком здійснити результативний візит до штаб-квартири ООН наступного тижня.

"Включення пункту дозволить більш ефективно використовувати інструменти ООН у контексті зусиль з метою протидії російській агресії та пришвидшення деокупації АР Крим та Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей", - зазначив Єльченко.

Нагадаємо, українську делегацію на 73-й сесії Генасамблеї ООН  очолить президент Петро Порошенко. Глава держави прибуде до США наступного понеділка, 24 вересня. Саме на другому тижні роботи сесії традиційно відбуваються дебати за участі керівників країн та урядів. Світові лідери виступатимуть у сесійній залі, а також братимуть участь в інших планових заходах та зустрічах. Головує на сесії міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанде Еспіноза Гарсес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції